FH67-10S-0.5SV
מק"ט מוצר של DigiKey
26-FH67-10S-0.5SVTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
26-FH67-10S-0.5SVCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
26-FH67-10S-0.5SVDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FH67-10S-0.5SV
תיאור
CONN FFC VERT 10POS 0.5MM SMD
תיאור מפורט
10 חיבורים FFC, FPC מחברי מגעים, אנכיים - צד אחד 0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ) הרכבה משטחית
מודלים EDA/CAD
FH67-10S-0.5SV דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
ערך נקוב של המתח
50V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סוג מחבר/מגע
מגעים, אנכיים - צד אחד
מספר המיקומים
10
דירוג זרם (אמפר)
0.5A