FH67-40S-0.5SV | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CONN FFC VERT 40POS 0.5MM SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 12 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 40 חיבורים FFC, FPC מחברי מגעים, אנכיים - צד אחד 0.020 אינץ' (0.50 מ"מ) הרכבה משטחית |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | FH67-40S-0.5SV דגמים |
קטגוריה | חומר מגע סגסוגת נחושת |
יצרן Hirose Electric Co Ltd | גימור מגע זהב |
סדרה | חומר הבית פולימר גביש נוזלי (LCP) |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | חומר מפעיל (Actuator) פולימר גביש נוזלי (LCP) |
סטטוס החלק פעיל | מאפיינים רתק הלחמה |
סוג שטוח וגמיש FFC, FPC | ערך נקוב של המתח 50V |
סוג ההרכבה הרכבה משטחית | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
סוג מחבר/מגע מגעים, אנכיים - צד אחד | ערך נקוב לדליקות החומר UL94 V-0 |
מספר המיקומים 40 | דירוג זרם (אמפר) 0.5A |