FH72-11S-0.3SHW אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Hirose Electric Co Ltd
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
11 חיבורים FPC מחברי מגעים, למעלה 0.012‏ אינץ' (0.30‏ מ"מ) הרכבה משטחית, זווית ישרה
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
FH72-11S-0.3SHW
מק"ט מוצר של DigiKey
26-FH72-11S-0.3SHWTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
26-FH72-11S-0.3SHWCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FH72-11S-0.3SHW
תיאור
CONN FPC TOP 11POS 0.3MM R/A
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
FH72-11S-0.3SHW דגמים
קטגוריה
סוג קצה כבל
עם חריצים
יצרן
Hirose Electric Co Ltd
חומר מגע
סגסוגת נחושת
סדרה
גימור מגע
זהב
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
חומר הבית
פולימר גביש נוזלי (LCP)
סטטוס החלק
פעיל
חומר מפעיל (Actuator)
פוליאמיד (PA), ניילון
סוג שטוח וגמיש
FPC
ערך נקוב של המתח
30V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית, זווית ישרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
סוג מחבר/מגע
מגעים, למעלה
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
מספר המיקומים
11
דירוג זרם (אמפר)
0.2A