FH75-40S-0.5SH(99)
מק"ט מוצר של DigiKey
26-FH75-40S-0.5SH(99)TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
26-FH75-40S-0.5SH(99)CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
26-FH75-40S-0.5SH(99)DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FH75-40S-0.5SH(99)
תיאור
CONN FFC BOTTOM 40POS 0.5MM R/A
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
40 חיבורים FFC, FPC מחברי מגעים, למטה 0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ) הרכבה משטחית, זווית ישרה
קטגוריה
סוג קצה כבל
בתצורת לשונית
יצרן
Hirose Electric Co Ltd
חומר מגע
סגסוגת נחושת
סדרה
גימור מגע
זהב
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
חומר הבית
פולימר גביש נוזלי (LCP)
סטטוס החלק
פעיל
חומר מפעיל (Actuator)
פולימר גביש נוזלי (LCP)
סוג שטוח וגמיש
FFC, FPC
מאפיינים
רתק הלחמה, כוח החדרה אפס (ZIF)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית, זווית ישרה
ערך נקוב של המתח
50V
סוג מחבר/מגע
מגעים, למטה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מספר המיקומים
40
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
פסיעה
0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
0.5A