FX30B-2P-7.62DSA20
מק"ט מוצר של DigiKey
H124991-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FX30B-2P-7.62DSA20
תיאור
CONN HEADER VERT 2POS 7.62MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר 2 חיבורים 0.300‏ אינץ' (7.62‏ מ"מ)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
FX30B-2P-7.62DSA20 דגמים
קטגוריה
גובה הבידוד
0.559‏ אינץ' (14.20‏ מ"מ)
יצרן
צורת המגע
מלבני
סדרה
גימור מגע - חיבור
זהב
אריזה
מגש
עובי גימור מגע - חיבור
סטטוס החלק
פעיל
גימור מגע - זקף
בדיל
סוג מחבר
חומר מגע
סגסוגת נחושת
סוג מגע
להב זכר
חומר בידוד
פוליאמיד (PA), ניילון
פסיעה - חיבור
מאפיינים
מוביל לוח, נועל לוח
מספר המיקומים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
מספר השורות
1
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
מספר המיקומים הטעונים
הכול
צבע בידוד
שחור
סגנון
דירוג זרם (אמפר)
16A
עיטוף
מעוטה - 2 קירות
ערך נקוב של המתח
250V