FX30B-2P-7.62DSA30
מק"ט מוצר של DigiKey
H124993-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FX30B-2P-7.62DSA30
תיאור
CONN HEADER VERT 2POS 7.62MM
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר 2 חיבורים 0.300‏ אינץ' (7.62‏ מ"מ)
מודלים EDA/CAD
FX30B-2P-7.62DSA30 דגמים
קטגוריה
גובה הבידוד
0.953‏ אינץ' (24.20‏ מ"מ)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
דירוג זרם (אמפר)
16A
ערך נקוב של המתח
250V