FX30B-3P-3.81DS
מק"ט מוצר של DigiKey
H122214-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FX30B-3P-3.81DS
תיאור
CONN HEADER R/A 3POS 3.81MM
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר, זווית ישרה 3 חיבורים 0.150‏ אינץ' (3.81‏ מ"מ)
מודלים EDA/CAD
FX30B-3P-3.81DS דגמים
קטגוריה
אורך המגע - זקף
0.130‏ אינץ' (3.30‏ מ"מ)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
דירוג זרם (אמפר)
15A
סוג ההרכבה
ערך נקוב של המתח
250V