FX31-2P-9.5DSA20
מק"ט מוצר של DigiKey
26-FX31-2P-9.5DSA20-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FX31-2P-9.5DSA20
תיאור
HEADER 2POS., 9.5MM PITCH, THT,
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2 חיבורים פס פינים, להבי זכר מחבר לחם (Solder) 0.374‏ אינץ' (9.50‏ מ"מ) חור מעבר
קטגוריה
מספר השורות
1
יצרן
Hirose Electric Co Ltd
סיומת
לחם (Solder)
סדרה
צבע
שחור
אריזה
מגש
סוג הידוק
דחף-סחב (‏Push-Pull)
סטטוס החלק
פעיל
חומר מגע
סגסוגת נחושת
תצורת מחבר
2 קטבים
גימור מגע
זהב
סוג מחבר
פס פינים, להבי זכר
ערך נקוב של המתח
800 V
מספר המיקומים
2
דירוג זרם (אמפר)
25 A
פסיעה
0.374‏ אינץ' (9.50‏ מ"מ)
חומר - בידוד
פוליאמיד (PA), ניילון
סוג ההרכבה
חור מעבר
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C