GT50-16P-1H
מק"ט מוצר של DigiKey
26-GT50-16P-1HTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
26-GT50-16P-1HCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
26-GT50-16P-1HDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GT50-16P-1H
תיאור
HEADER, 16POS., 1.0MM PITCH, 1.5
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית, זווית ישרה 16 חיבורים 0.039‏ אינץ' (1.00‏ מ"מ)
קטגוריה
סיומת
לחם (Solder)
יצרן
סוג הידוק
דחף-סחב (‏Push-Pull)
סדרה
גובה הבידוד
0.235‏ אינץ' (5.97‏ מ"מ)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
גימור מגע - חיבור
זהב
סטטוס החלק
פעיל
גימור מגע - זקף
בדיל
סוג מחבר
חומר מגע
פליז
סוג מגע
פין זכר
חומר בידוד
פולימר גביש נוזלי (LCP)
פסיעה - חיבור
מאפיינים
רתק הלחמה
מספר המיקומים
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מספר השורות
1
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
מספר המיקומים הטעונים
הכול
צבע בידוד
שחור
סגנון
דירוג זרם (אמפר)
1.5A