GT8E-16DP-DS(55)
מק"ט מוצר של DigiKey
26-GT8E-16DP-DS(55)-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GT8E-16DP-DS(55)
תיאור
CONN HEADER R/A 16POS 2MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר, זווית ישרה 16 חיבורים 0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
GT8E-16DP-DS(55) דגמים
קטגוריה
סיומת
לחם (Solder)
יצרן
סוג הידוק
נועל סגר
סדרה
אורך המגע - זקף
0.118‏ אינץ' (3.00‏ מ"מ)
אריזה
מגש
גובה הבידוד
סטטוס החלק
פעיל
צורת המגע
מרובע
סוג מחבר
גימור מגע - חיבור
בדיל
סוג מגע
פין זכר
גימור מגע - זקף
בדיל
פסיעה - חיבור
חומר מגע
פליז
מספר המיקומים
חומר בידוד
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT)
מספר השורות
2
מאפיינים
רתק הלחמה
מרווח שורות - בחיבור
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
מספר המיקומים הטעונים
הכול
צבע בידוד
שחור
סגנון
דירוג זרם (אמפר)
1A
עיטוף
מעוטה - 4 קירות
ערך נקוב של המתח
250VAC