H.FL75-2LP-084H-A-100
מק"ט מוצר של DigiKey
H5018-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
H.FL75-2LP-084H-A-100
תיאור
COAX CBL H.FL TO H.FL 3.9"
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מכלל כבלים קואקסיאליים H.FL ל-H.FL 3.937‏ אינץ' (100.00‏ מ"מ)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
H.FL75-2LP-084H-A-100 דגמים
קטגוריה
מין המגע השני
נקבה
יצרן
Hirose Electric Co Ltd
סוג הרכבה המחבר השני
תלוי חופשי (בשורה)
סדרה
אורך
3.937‏ אינץ' (100.00‏ מ"מ)
אריזה
בתפזורת
אימפדנס כולל
75 Ohms
סטטוס החלק
פעיל
תדר - מקס'
1.5 GHz
סגנון
H.FL ל-H.FL
צבע
שחור
מחבר ראשון
תקע H.FL, זווית ישרה
מאפיינים
מסוכך
מין המגע הראשון
נקבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 90°C
סוג הרכבה המחבר הראשון
תלוי חופשי (בשורה)
מספר מוצר בסיס
מחבר שני
תקע H.FL, זווית ישרה
קטגוריות סביבה וייצוא
שאלות ותשובות על המוצר
משאבים נוספים
148 :‏ במלאי
בדקו אם יש מלאי נכנס נוסף
בתפזורת
כמות מחיר יחידה סה"כ
מארז סטנדרטי של היצרן
אורך חלופי
COAX CBL H.FL TO H.FL 3.3'
:‏ במלאי0
:מחיר יחידה
COAX CBL H.FL TO H.FL 19.6"