HIF3BA-26PA-2.54DSA(63)
מק"ט מוצר של DigiKey
26-HIF3BA-26PA-2.54DSA(63)-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HIF3BA-26PA-2.54DSA(63)
תיאור
CONN HEADER VERT 26POS 2.54MM
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר 26 חיבורים 0.100‏ אינץ' (2.54‏ מ"מ)
מודלים EDA/CAD
HIF3BA-26PA-2.54DSA(63) דגמים
קטגוריה
אורך המגע - זקף
0.130‏ אינץ' (3.30‏ מ"מ)
מאפיינים
חריץ קידוד
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
ערך נקוב של המתח
200V