HIF3BB-60PA-2.54DSA(63)
מק"ט מוצר של DigiKey
26-HIF3BB-60PA-2.54DSA(63)-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HIF3BB-60PA-2.54DSA(63)
תיאור
CONN HEADER VERT 60POS 2.54MM
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר 60 חיבורים 0.100‏ אינץ' (2.54‏ מ"מ)
מודלים EDA/CAD
HIF3BB-60PA-2.54DSA(63) דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
ערך נקוב של המתח
200V