HIF3BD-10PA-2.54DS(63)
מק"ט מוצר של DigiKey
26-HIF3BD-10PA-2.54DS(63)-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HIF3BD-10PA-2.54DS(63)
תיאור
CONN HEADER R/A 10POS 2.54MM
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר, זווית ישרה 10 חיבורים 0.100‏ אינץ' (2.54‏ מ"מ)
מודלים EDA/CAD
HIF3BD-10PA-2.54DS(63) דגמים
קטגוריה
אורך המגע - זקף
0.118‏ אינץ' (3.00‏ מ"מ)
אריזה
צינור
מאפיינים
חריץ קידוד, אוגן הרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
ערך נקוב של המתח
200V