HIF3FC-34PA-2.54DSA(72)
מק"ט מוצר של DigiKey
HIF3FC-34PA-2.54DSA(72)-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HIF3FC-34PA-2.54DSA(72)
תיאור
CONN HEADER VERT 34POS 2.54MM
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר 34 חיבורים 0.100‏ אינץ' (2.54‏ מ"מ)
קטגוריה
סוג הידוק
דחף-סחב (‏Push-Pull)
סטטוס החלק
אפשרות אחרונה לרכישה
עובי גימור מגע - חיבור
Flash
מאפיינים
חריץ קידוד
מרווח שורות - בחיבור
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
דירוג זרם (אמפר)
1A
סוג ההרכבה
ערך נקוב של המתח
200V