HIF3HA-16DA-2.54DSA(61)
מק"ט מוצר של DigiKey
26-HIF3HA-16DA-2.54DSA(61)-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HIF3HA-16DA-2.54DSA(61)
תיאור
CONN RCPT 16POS 0.1 GOLD PCB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
16 חיבורים שקע מחבר 0.100‏ אינץ' (2.54‏ מ"מ) חור מעבר זהב
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
HIF3HA-16DA-2.54DSA(61) דגמים
קטגוריה
גימור מגע - חיבור
יצרן
עובי גימור מגע - חיבור
8.00 מיקרו-אינץ' (0.203 מיקרומטר)
סדרה
צבע בידוד
שחור
אריזה
מגש
גובה הבידוד
סטטוס החלק
פעיל
אורך המגע - זקף
סוג מחבר
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
סוג מגע
שקע נקבה
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סגנון
לוח-לכבל/מוליך
גימור מגע - זקף
בדיל
מספר המיקומים
דירוג זרם (אמפר)
3A
מספר המיקומים הטעונים
הכול
ערך נקוב של המתח
300VAC