HIF6A-40PA-1.27DSA(71)
מק"ט מוצר של DigiKey
H123968-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HIF6A-40PA-1.27DSA(71)
תיאור
CONN HEADER VERT 40POS 1.27MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר 40 חיבורים 0.050‏ אינץ' (1.27‏ מ"מ)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
HIF6A-40PA-1.27DSA(71) דגמים
קטגוריה
אורך מגע - בחיבור
0.205‏ אינץ' (5.21‏ מ"מ)
יצרן
אורך המגע - זקף
סדרה
גובה הבידוד
אריזה
מגש
צורת המגע
מרובע
סטטוס החלק
פעיל
גימור מגע - חיבור
זהב
סוג מחבר
עובי גימור מגע - חיבור
סוג מגע
פין זכר
גימור מגע - זקף
בדיל
פסיעה - חיבור
חומר מגע
פליז
מספר המיקומים
חומר בידוד
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT)
מספר השורות
2
מאפיינים
חריץ קידוד
מרווח שורות - בחיבור
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
מספר המיקומים הטעונים
הכול
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סגנון
צבע בידוד
שחור
עיטוף
מעוטה - 4 קירות
דירוג זרם (אמפר)
0.5A
סוג ההרכבה
ערך נקוב של המתח
300V