HR25A-9R-16SA
מק"ט מוצר של DigiKey
HR1879-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HR25A-9R-16SA
תיאור
CONN RCPT FMALE 16POS GOLD SLDR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
16 מחבר עגול עם מיקום שקע, שקעי נקבה לחם (Solder)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
HR25A-9R-16SA דגמים
קטגוריה
חומר המעטה
סגסוגת אבץ
יצרן
גימור המעטה
ניקל
סדרה
גימור מגע - חיבור
זהב
אריזה
מגש
צבע
כסף
סטטוס החלק
פעיל
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סוג מחבר
דירוג זרם (אמפר)
1A
מספר המיקומים
16
ערך נקוב של המתח
30VAC, 42VDC
גודל מעטה - תחיב
9
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 85°C