HR30-7R-12P(71) פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
ישירים
Hirose Electric Co Ltd
קיים במלאי: 8
גיליון נתונים
12 (כוח) מחבר עגול עם מיקום שקע, פיני זכר גביע הלחמה
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
HR30-7R-12P(71)
מק"ט מוצר של DigiKey
HR1918-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HR30-7R-12P(71)
תיאור
CONN RCPT MALE 12P GOLD SLDR CUP
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
חומר המעטה
פוליפנילן סולפיד (PPS)
יצרן
גימור מגע - חיבור
זהב
סדרה
צבע
שחור
אריזה
מגש
הגנת חדירות
IP67/IP68 - אטים אבק, חסין מים
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סוג מחבר
דירוג זרם (אמפר)
2A
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
30VAC, 42VDC
גודל מעטה - תחיב
7
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 85°C