HR30-7R-12PD(31)
מק"ט מוצר של DigiKey
H126569-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HR30-7R-12PD(31)
תיאור
CONN RCPT MALE 12POS GOLD SOLDER
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
12 (כוח) מחבר עגול עם מיקום שקע, פיני זכר לחם (Solder)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
HR30-7R-12PD(31) דגמים
קטגוריה
חומר המעטה
פוליפנילן סולפיד (PPS)
יצרן
גימור מגע - חיבור
זהב
סדרה
צבע
שחור
אריזה
מגש
הגנת חדירות
IP67/IP68 - אטים אבק, חסין מים
סטטוס החלק
פעיל
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סוג מחבר
סיכוך
מספר המיקומים
12 (כוח)
דירוג זרם (אמפר)
2A
גודל מעטה - תחיב
7
ערך נקוב של המתח
30VAC, 42VDC
סוג ההרכבה
הרכבה בלוח, חור מעבר
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 85°C