MDF7B-10P-2.54DSA(95)
מק"ט מוצר של DigiKey
26-MDF7B-10P-2.54DSA(95)-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MDF7B-10P-2.54DSA(95)
תיאור
CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר 10 חיבורים 0.100‏ אינץ' (2.54‏ מ"מ)
קטגוריה
אורך מגע - בחיבור
0.648‏ אינץ' (16.47‏ מ"מ)
יצרן
אורך המגע - זקף
סדרה
אורך מגע כולל
אריזה
שקית
גובה הבידוד
סטטוס החלק
פעיל
צורת המגע
מרובע
סוג מחבר
גימור מגע - חיבור
בדיל
סוג מגע
פין זכר
גימור מגע - זקף
בדיל
פסיעה - חיבור
חומר מגע
פליז
מספר המיקומים
חומר בידוד
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT)
מספר השורות
1
טמפרטורת פעולה
-35°C ~ 85°C
מספר המיקומים הטעונים
הכול
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סגנון
צבע בידוד
שחור
עיטוף
לא-מעוטה
דירוג זרם (אמפר)
3A
סוג ההרכבה
ערך נקוב של המתח
250VAC