TB4-30S-1H(800)
מק"ט מוצר של DigiKey
26-TB4-30S-1H(800)TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
26-TB4-30S-1H(800)CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
26-TB4-30S-1H(800)DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TB4-30S-1H(800)
תיאור
RECEPTACLE, 30 POS., 1.0MM PITCH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
30 חיבורים FPC מחברי שקע 0.039‏ אינץ' (1.00‏ מ"מ) הרכבה משטחית, זווית ישרה
קטגוריה
סוג קצה כבל
קוני
יצרן
Hirose Electric Co Ltd
חומר מגע
סגסוגת נחושת
סדרה
גימור מגע
זהב
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
חומר הבית
פוליאמיד (PA), ניילון
סטטוס החלק
פעיל
מאפיינים
רתק הלחמה
סוג שטוח וגמיש
FPC
ערך נקוב של המתח
100V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית, זווית ישרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סוג מחבר/מגע
שקע
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
מספר המיקומים
30
דירוג זרם (אמפר)
1A