TB4-30S-1H(800) | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | RECEPTACLE, 30 POS., 1.0MM PITCH |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 12 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 30 חיבורים FPC מחברי שקע 0.039 אינץ' (1.00 מ"מ) הרכבה משטחית, זווית ישרה |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | סוג קצה כבל קוני |
יצרן Hirose Electric Co Ltd | חומר מגע סגסוגת נחושת |
סדרה | גימור מגע זהב |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | חומר הבית פוליאמיד (PA), ניילון |
סטטוס החלק פעיל | מאפיינים רתק הלחמה |
סוג שטוח וגמיש FPC | ערך נקוב של המתח 100V |
סוג ההרכבה הרכבה משטחית, זווית ישרה | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 125°C |
סוג מחבר/מגע שקע | ערך נקוב לדליקות החומר UL94 V-0 |
מספר המיקומים 30 | דירוג זרם (אמפר) 1A |