ZX360-B-10S-UNIT(30)
ZX360-B-10S-UNIT(30)
ZX360-B-10S-UNIT(30)
מק"ט מוצר של DigiKey
H125238-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ZX360-B-10S-UNIT(30)
תיאור
CONN PLUG USB3.0 MICRO B SMD R/A
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
USB - מיקרו B USB 3.2 Gen 1 (USB 3.1 Gen 1, Superspeed (USB 3.0)) תקע מחבר 10 Position הרכבה משטחית, זווית ישרה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ZX360-B-10S-UNIT(30) דגמים
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 85°C
יצרן
Hirose Electric Co Ltd
מספר היציאות
1
סדרה
דירוג זרם (אמפר)
1.8A
אריזה
מגש
מתח - נומינלי
30VAC