C1210X106K025T
מק"ט מוצר של DigiKey
4587-C1210X106K025TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
4587-C1210X106K025TCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
4587-C1210X106K025TDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
Holy Stone Enterprise Co., Ltd.
מק"ט מוצר של היצרן
C1210X106K025T
תיאור
CAP CER 10UF 25V X7R 1210
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 µF ±10% 25V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 1210 (3225 מטרי)
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
יישומים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
1210 (3225 מטרי)
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
טולרנס
±10%