590SX1N56S103SP
מק"ט מוצר של DigiKey
590SX103-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
590SX1N56S103SP
תיאור
POT 10K OHM 1/2W PLASTIC LINEAR
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10k Ohm 1 סעפות לינארי הרכבה בלוח פוטנציומטר ללא 1.0 סיבוב פלסטיק מוליך 0.5W, 1/2W פיני PC
קטגוריה
סוג כוונון
כוונון צידי
יצרן
Honeywell Sensing and Productivity Solutions
מקדם טמפרטורה
±1000ppm/°C
סדרה
סיבוב
295°
אריזה
בתפזורת
חומר התנגדותי
פלסטיק מוליך
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
תצורת הסיומת
פיני PC
התנגדות (Ohms)
10k
סוג מפעיל (Actuator)
מחורץ
טולרנס
±10%
אורך מפעיל (Actuator)
0.875‏ אינץ' (22.23‏ מ"מ)
הספק (Watts)
0.5W, 1/2W
0.125‏ אינץ' (3.18‏ מ"מ)
מתג מובנה
ללא
תבריג תותב
מספר הסיבובים
1.0
סוג ההרכבה
הרכבה בלוח
הולך וצר (Taper)
לינארי
גודל - גוף
מרובע - פאה ‎‎‎0.525"‎‏‏ × ‎0.500"‎‏ (13.33 מ"מ ×‏ 12.70 מ"מ)‎