CSHV1100A-001
מק"ט מוצר של DigiKey
480-CSHV1100A-001-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CSHV1100A-001
תיאור
CURRENT SENSOR HE/OL 1100A
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
חיישני זרם 1100A 1 ערוצים אפקט הול, חוג פתוח דו-כיווני מודול - מעבר יחיד
קטגוריה
תדר
45kHz
יצרן
ליניאריות
±1%
סדרה
דיוק
±2%
אריזה
תיבה
מתח - הספקה
4.5V ~ 5.5V
סטטוס החלק
פעיל
זמן תגובה
6µs
עבור מדידה
AC/DC
זרם - הספקה (מקס')
16mA
סוג חיישן
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
זרם - חישה
קיטוב
דו-כיווני
מספר הערוצים
1
סוג ההרכבה
יציאה
רציומטרי, מתח
מארז‏ / תיבה
מודול - מעבר יחיד
רגישות
1.818mV/A