CSNV1500N-326
מק"ט מוצר של DigiKey
480-CSNV1500N-326-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CSNV1500N-326
תיאור
CURRENT SENSOR HE/CL 1500A
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
חיישני זרם 1500A 1 ערוצים אפקט הול, חוג סגור דו-כיווני מודול - מעבר יחיד
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CSNV1500N-326 דגמים
קטגוריה
יציאה
אפיק CAN
יצרן
דיוק
±1%
סדרה
מתח - הספקה
7V ~ 18V
אריזה
תיבה
זרם - הספקה (מקס')
200mA
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C