CSNV500N-356M
מק"ט מוצר של DigiKey
480-CSNV500N-356M-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CSNV500N-356M
תיאור
CURRENT SENSOR HE/CL 500A
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
חיישני זרם 500A 1 ערוצים אפקט הול, חוג סגור דו-כיווני מודול - מעבר יחיד
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CSNV500N-356M דגמים
קטגוריה
תדר
DC ~ 200kHz
יצרן
ליניאריות
±0.1%
סדרה
דיוק
±0.5%
אריזה
תיבה
מתח - הספקה
7V ~ 18V
סטטוס החלק
פעיל
זמן תגובה
200ns
עבור מדידה
AC/DC
זרם - הספקה (מקס')
250mA
סוג חיישן
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C