NSCSANN015PAUNV
NSCSANN015PAUNV
מק"ט מוצר של DigiKey
480-3784-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NSCSANN015PAUNV
תיאור
SENSOR 15PSIA 0.19" .075V 4SIP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
חיישן לחץ 15PSI (103.42kPa) מוחלט זכר - צינור 0.19‏ אינץ' (4.93‏ מ"מ) 0mV ~ 75mV (5V) 4‎-SIP, נקודת חיבור צידית
קטגוריה
מתח - הספקה
1.5V ~ 12V
יצרן
Honeywell Sensing and Productivity Solutions
גודל יציאה
זכר - צינור 0.19‏ אינץ' (4.93‏ מ"מ)
סדרה
סוג יציאה
קוצני
אריזה
בתפזורת
תצורת הסיומת
פין PC
סטטוס החלק
פעיל
לחץ מקסימלי
30PSI (206.84kPa)
יישומים
הרכבה בלוח
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סוג לחץ
מוחלט
סוג ההרכבה
חור מעבר
לחץ פעולה
15PSI (103.42kPa)
מארז‏ / תיבה
4‎-SIP, נקודת חיבור צידית
סוג היציאה
גשר Wheatstone
מארז ההתקן של הספק
4-SIP
יציאה
0mV ~ 75mV (5V)
מספר מוצר בסיס
דיוק
±0.25%