TSCDRRN015PDUCV
מק"ט מוצר של DigiKey
480-5825-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TSCDRRN015PDUCV
תיאור
SENSOR 15PSID 0.08" .0525V 8DIP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
חיישן לחץ ±15PSI (±103.42kPa) הפרשי זכר - צינור 0.08‏ אינץ' (1.93‏ מ"מ), כפול 0mV ~ 52.5mV (5V) 8‎-DIP‏ ("0.524, 13.30 מ"מ), שתי נקודות-חיבור, אותו צד
קטגוריה
מתח - הספקה
1.5V ~ 12V
יצרן
Honeywell Sensing and Productivity Solutions
גודל יציאה
זכר - צינור 0.08‏ אינץ' (1.93‏ מ"מ), כפול
סדרה
סוג יציאה
קוצני
אריזה
צינור
מאפיינים
מקוזז טמפרטורה
סטטוס החלק
פעיל
תצורת הסיומת
פין PC
יישומים
הרכבה בלוח
לחץ מקסימלי
±60PSI (±413.69kPa)
סוג לחץ
הפרשי
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
לחץ פעולה
±15PSI (±103.42kPa)
סוג ההרכבה
חור מעבר
סוג היציאה
גשר Wheatstone
מארז‏ / תיבה
8‎-DIP‏ ("0.524, 13.30 מ"מ), שתי נקודות-חיבור, אותו צד
יציאה
0mV ~ 52.5mV (5V)
מארז ההתקן של הספק
8-DIP
דיוק
±0.15%