E1SB25E000009E
מק"ט מוצר של DigiKey
3186-E1SB25E000009ETR-ND - סרט וסליל (TR)‏
3186-E1SB25E000009ECT-ND - סרט חתוך (CT)‏
3186-E1SB25E000009EDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
E1SB25E000009E
תיאור
XTAL 2016 25MHZ, 6PF/30/30/-30+8
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
25 MHz ±30ppm גבישים 6pF 80 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
קיבוליות עומס
6pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
80 Ohms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
25 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (1.6‏x‏2‏)
יציבות התדר
±30ppm
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.063‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±30ppm