E1SB32E001501E
מק"ט מוצר של DigiKey
3186-E1SB32E001501ETR-ND - סרט וסליל (TR)‏
3186-E1SB32E001501ECT-ND - סרט חתוך (CT)‏
3186-E1SB32E001501EDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
E1SB32E001501E
תיאור
XTAL 2016 32MHZ, 9PF/10/10/-20+7
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
32 MHz ±10ppm גבישים 9pF 60 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
קיבוליות עומס
9pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
60 Ohms
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
תדר
32 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (1.6‏x‏2‏)
יציבות התדר
±10ppm
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.063‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±10ppm