E2SB40E000104E
מק"ט מוצר של DigiKey
3186-E2SB40E000104ETR-ND - סרט וסליל (TR)‏
3186-E2SB40E000104ECT-ND - סרט חתוך (CT)‏
3186-E2SB40E000104EDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
E2SB40E000104E
תיאור
XTAL 2520 40MHZ, 12PF/7/10/-30+9
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
40 MHz ±7ppm גבישים 12pF 25 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
קיבוליות עומס
12pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
25 Ohms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 90°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
40 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (2‏x‏2.5‏)
יציבות התדר
±10ppm
גודל / מידה
אורך 0.098‏ אינץ' x‏ רוחב 0.079‏ אינץ' (2.50 מ"מ x‏ 2.00‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±7ppm