E3SB24E004000E
מק"ט מוצר של DigiKey
3186-E3SB24E004000ETR-ND - סרט וסליל (TR)‏
3186-E3SB24E004000ECT-ND - סרט חתוך (CT)‏
3186-E3SB24E004000EDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
E3SB24E004000E
תיאור
XTAL 3225 24MHZ, 18PF/10/10/-30+
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
24 MHz ±10ppm גבישים 18pF 50 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
קיבוליות עומס
18pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
50 Ohms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
24 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (2.5‏x‏3.2‏)
יציבות התדר
±10ppm
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±10ppm