PMA SF550E/11PC24/11PC24/24IN
מק"ט מוצר של DigiKey
3628-PMASF550E/11PC24/11PC24/24IN-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PMA SF550E/11PC24/11PC24/24IN
תיאור
COAX CBL 2.4MM TO 2.4MM 24"
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 4
קטגוריה
מין המגע השני
זכר
יצרן
Huber+Suhner, Inc.
סוג הרכבה המחבר השני
תלוי חופשי (בשורה)
סדרה
אורך
24.00‏ אינץ' (609.60‏ מ"מ)
אריזה
שקית
סוג כבל
כבל קואקסיאלי קוטר חיצוני (OD‏) 3.70 מ"מ
סטטוס החלק
פעיל
אימפדנס הכבל
50 Ohms
סגנון
2.4 מ"מ עד 2.4 מ"מ
אימפדנס כולל
50 Ohms
מחבר ראשון
תקע 2.4 מ"מ
תדר - מקס'
50 GHz
מין המגע הראשון
זכר
צבע
כחול
סוג הרכבה המחבר הראשון
תלוי חופשי (בשורה)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C