PMA SF550E/11PC24/11PC24/36IN
מק"ט מוצר של DigiKey
3628-PMASF550E/11PC24/11PC24/36IN-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PMA SF550E/11PC24/11PC24/36IN
תיאור
COAX CBL 2.4MM TO 2.4MM 36"
אורך
36.00‏ אינץ' (914.40‏ מ"מ)
אימפדנס הכבל
50 Ohms
סגנון
2.4 מ"מ עד 2.4 מ"מ
אימפדנס כולל
50 Ohms
תדר - מקס'
50 GHz
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C