SF104/11SMA/11SMA/500MM
מק"ט מוצר של DigiKey
3628-SF104/11SMA/11SMA/500MM-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SF104/11SMA/11SMA/500MM
תיאור
COAX CBL SMA TO SMA 19.6"
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 4
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מכלל כבלים קואקסיאליים SMA ל-SMA 19.69‏ אינץ' (500.00‏ מ"מ)
קטגוריה
מחבר שני
תקע SMA
יצרן
Huber+Suhner, Inc.
מין המגע השני
זכר
סדרה
סוג הרכבה המחבר השני
תלוי חופשי (בשורה)
אריזה
בתפזורת
אורך
19.69‏ אינץ' (500.00‏ מ"מ)
סטטוס החלק
פעיל
אימפדנס הכבל
50 Ohms
סגנון
SMA ל-SMA
אימפדנס כולל
50 Ohms
מחבר ראשון
תקע SMA
תדר - מקס'
18 GHz
מין המגע הראשון
זכר
צבע
כחול
סוג הרכבה המחבר הראשון
תלוי חופשי (בשורה)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C