SF550S/11PC24/11PC24/48IN
מק"ט מוצר של DigiKey
3628-SF550S/11PC24/11PC24/48IN-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SF550S/11PC24/11PC24/48IN
תיאור
COAX CBL 2.4MM TO 2.4MM 4'
קטגוריה
מחבר שני
אורך
48.0‏ אינץ' (1.2‏ מטר) 4.0 רגל
אימפדנס הכבל
50 Ohms
תדר - מקס'
50 GHz
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C