20952-024E-02
מק"ט מוצר של DigiKey
5378-20952-024E-02TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
5378-20952-024E-02CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
5378-20952-024E-02DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
20952-024E-02
תיאור
CONN FFC TOP 24POS 0.5MM SMD R/A
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
24 חיבורים FFC, FPC מחברי מגעים, למעלה 0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ) הרכבה משטחית, זווית ישרה
קטגוריה
יכולת נעילה
נעילה אוטומטית
יצרן
I-PEX
סוג קצה כבל
עם חריצים
סדרה
חומר מגע
ארד זרחני
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
גימור מגע
זהב
סטטוס החלק
פעיל
חומר הבית
פולימר גביש נוזלי (LCP)
סוג שטוח וגמיש
FFC, FPC
חומר מפעיל (Actuator)
פולימר גביש נוזלי (LCP)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית, זווית ישרה
מאפיינים
מסוכך EMI, ריתוק הלחמה
סוג מחבר/מגע
מגעים, למעלה
ערך נקוב של המתח
100V
מספר המיקומים
24
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C