RH4B-ULAC24V
מק"ט מוצר של DigiKey
1885-1113-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RH4B-ULAC24V
תיאור
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 24V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר 4PDT (4 Form C) 24VAC סליל ניתן לשימוש בשקע
קטגוריה
מאפיינים
מחוון עם אור
יצרן
תצורת הסיומת
נתקע, חיבור מהיר, - 0.187‏ אינץ' (4.7‏ מ"מ)
סדרה
מתח מחייב-פעולה
19.2VAC
אריזה
בתפזורת
מתח מחייב-שחרור
7.2VAC
סטטוס החלק
פעיל
זמן פעולה
25 ms
סוג ההרכבה
זמן שחרור
25 ms
מתח סליל
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 70°C
צורת מגע
4PDT (4 Form C)
חומר מגע
תחמוצת כסף-קדמיום (AgCdO)
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
10 A
סוכנות הרשאות
CE, CSA, cURus, TUV
מתח מיתוג
‎120VAC‏, 28VDC - מקס'
סוג ממסר
עומס - מיתוג מקסימלי
VA‏1200‏, W‏280‏
התנגדות סליל
84.5 Ohms
זרם סליל
83 mA