RSSDN-10A
מק"ט מוצר של DigiKey
1885-RSSDN-10A-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RSSDN-10A
תיאור
SOLID STATE RELAY 10A
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מצב מוצק ממסר צימוד-אופטי (ממסר אופטי) SPST-NA (1 Form A)
קטגוריה
סוג היציאה
AC‏, אפס צולב
יצרן
מתח - כניסה
3 ~ 32VDC
סדרה
מתח - עומס
0 V ~ 660 V
אריזה
בתפזורת
זרם עומס
10 A
סטטוס החלק
פעיל
תצורת הסיומת
הדק הברגה
סוג ההרכבה
הרכבה בשלדה
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 80°C