106PHC400K
מק"ט מוצר של DigiKey
1572-1034-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
106PHC400K
תיאור
CAP FILM 10UF 10% 400VDC AXIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 µF קבלי ציפוי 250V 400V פוליפרופילן (PP), מצופה מתכת אקסיאלי
קטגוריה
חומר דיאלקטרי
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
6.3 mOhms
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סוג ההרכבה
חור מעבר
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 1.063‏ אינץ' x‏ אורך 2.165‏ אינץ' (55.00‏ מ"מ x‏ 27.00‏ מ"מ)
טולרנס
±10%
סיומת
פיני PC
מתח נקוב - AC
250V
יישומים
קישור DC, סינון DC‏; תדר גבוה, מיתוג
מתח נקוב - DC
400V