HC49US-FF3F18-10.000MHZ
מק"ט מוצר של DigiKey
2780-HC49US-FF3F18-10.000MHZ-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HC49US-FF3F18-10.000MHZ
תיאור
CRYSTAL 10.0000MHZ 18PF TH
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 MHz ±30ppm גבישים 18pF 60 Ohms HC-49/US
קטגוריה
קיבוליות עומס
18pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
60 Ohms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
אריזה
בתפזורת
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
סוג ההרכבה
חור מעבר
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
10 MHz
מארז ההתקן של הספק
HC-49/US
יציבות התדר
±30ppm
גודל / מידה
אורך 0.437‏ אינץ' x‏ רוחב 0.185‏ אינץ' (11.10 מ"מ x‏ 4.70‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±30ppm