IXA10-FBFF10-24.576 MHZ
מק"ט מוצר של DigiKey
2780-IXA10-FBFF10-24.576MHZTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2780-IXA10-FBFF10-24.576MHZCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IXA10-FBFF10-24.576 MHZ
תיאור
CRYSTAL 24.5760MHZ 10PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
24.576 MHz ±30ppm גבישים 10pF 150 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
150 Ohms
יצרן
אופן פעולה
בסיסי
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
ערכים נקובים
AEC-Q200
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
24.576 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (1.2‏x‏1.6‏)
יציבות התדר
±50ppm
גודל / מידה
אורך 0.063‏ אינץ' x‏ רוחב 0.047‏ אינץ' (1.60 מ"מ x‏ 1.20‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±30ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.016‏ אינץ' (0.40‏ מ"מ)
קיבוליות עומס
10pF