FF4MR12W2M1HPB11ABPSA1 | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | 448-FF4MR12W2M1HPB11ABPSA1-ND |
יצרן | Infineon Technologies Americas Corp. |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 22 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | MOSFET - מערכים 1200V (1.2kV) 190A 20mW הרכבה בשלדה AG-EASY2B |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | Rds מצב מופעל (מקס') @ Id, Vgs mOhm6, A200, V18 |
יצרן Infineon Technologies Americas Corp. | Vgs(th) (מקס') @ Id V5.15 ב-mA80 |
סדרה | מטען שער (Qg) (מקס') ב- Vgs 594nC ב-18V |
אריזה מגש | קיבוליות כניסה (Ciss) (מקס') ב- Vds 17600pF ב-800V |
סטטוס החלק פעיל | הספק - מקס' 20mW |
טכנולוגיה קרביד סיליקון (SiC) | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 175°C (TJ) |
תצורה שתי תעלות-N (חצי-גשר) | סוג ההרכבה הרכבה בשלדה |
מתח מרזב-למקור (Vdss) 1200V (1.2kV) | מארז / תיבה מודול |
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C 190A | מארז ההתקן של הספק AG-EASY2B |