BAS3005A02VH6327XTSA1
מק"ט מוצר של DigiKey
BAS3005A02VH6327XTSA1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BAS3005A02VH6327XTSA1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BAS3005A02VH6327XTSA1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BAS3005A02VH6327XTSA1
תיאור
DIODE SCHOTTKY 30V 500MA PGSC792
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 35
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 30 V 500mA הרכבה משטחית ‎PG-SC79-2‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BAS3005A02VH6327XTSA1 דגמים
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
300 µA @ 30 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות @ Vr‏, F
15pF ב-5V, 1MHz
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
טכנולוגיה
מארז‏ / תיבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
30 V
מארז ההתקן של הספק
‎PG-SC79-2‎
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
500mA
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 125°C
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
500 mV @ 500 mA