BAS7002LE6327XTMA1
מק"ט מוצר של DigiKey
448-BAS7002LE6327XTMA1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
448-BAS7002LE6327XTMA1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
448-BAS7002LE6327XTMA1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BAS7002LE6327XTMA1
תיאור
DIODE SCHOTTKY 70V 70MA PGTSLP21
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 35
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 70 V 70mA הרכבה משטחית PG-TSLP-2-1
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BAS7002LE6327XTMA1 דגמים
קטגוריה
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
100 ps
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 50 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות @ Vr‏, F
2pF ב-0V, 1MHz
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
טכנולוגיה
מארז‏ / תיבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
70 V
מארז ההתקן של הספק
PG-TSLP-2-1
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
70mA
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 125°C
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1 V @ 15 mA
מספר מוצר בסיס
מהירות
אות חלש עד זרם Io ‎200mA‎, כל מהירות