BAS7005WH6327XTSA1
מק"ט מוצר של DigiKey
BAS7005WH6327XTSA1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BAS7005WH6327XTSA1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BAS7005WH6327XTSA1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BAS7005WH6327XTSA1
תיאור
DIODE ARR SCHOTT 70V 70MA SOT323
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 35
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מערך דיודות 1 זוג קתודה משותפת 70 V 70mA (DC)‎ הרכבה משטחית SC-70, SOT-323
קטגוריה
מהירות
אות חלש עד זרם Io ‎200mA‎, כל מהירות
יצרן
Infineon Technologies
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
100 ps
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 50 V
טמפרטורת פעולה - צומת
150°C (מקס')
מארז‏ / תיבה
SC-70, SOT-323
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
70 V