BGSA400ML10E6327XTSA1
מק"ט מוצר של DigiKey
448-BGSA400ML10E6327XTSA1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
448-BGSA400ML10E6327XTSA1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
448-BGSA400ML10E6327XTSA1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BGSA400ML10E6327XTSA1
תיאור
IC RF SW 4XSPST 7.125GHZ TSLP10
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מתגי RF IC 4 x SPST PG-TSLP-10-3
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BGSA400ML10E6327XTSA1 דגמים
קטגוריה
תחום תדרים
400MHz ~ 7.125GHz